Kontroler Operacyjny
Lokalizacja:
Śląskie, Łaziska Górne
Firma:
Odlewnia Kutno Sp z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Udział w tworzeniu planów produkcyjnych i planów sprzedażowych, weryfikacja odchyleń rzeczywistej produkcji/sprzedaży od planów
Monitorowanie zdolności produkcyjnych w spółkach
Wprowadzenie modelu marżowego i rachunku kosztów
Analiza marżowości produktów
Przygotowywanie analiz projektowych dot. nowych wdrożeń
Analiza zasadności biznesowej projektów inwestycyjnych
Tworzenie narzędzi i modeli dla celów bieżącego i długoterminowego kontrolingu operacyjnego
Przygotowywanie analiz i prezentacji ad hoc
Udział w procesie optymalizacji kosztów w grupie
Udział w przygotowywaniu dokumentacji finansowej spółki do wniosków o dofinansowanie unijne, udział w rozliczaniu projektów unijnych
Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów wewnątrz organizacji
Ścisła współpraca z działem operacyjnymi spółki oraz z działem księgowości

Wymagania:
Preferowane wykształcenie wyższe; ekonomia / finanse / rachunkowość / matematyka / ekonometria lub pokrewne
Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel (znajomość VBA lub narzędzi MS Power BI będzie dodatkowym atutem)
Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu
Prawo jazdy kat. B
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
Możliwość wpływania na kształt stosowanych w Grupie rozwiązań
Prywatną opiekę medyczną

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/kontroler-operacyjny-kutno,oferta,5635119

Cieszyńska 23G
40-173 Łaziska Górne
ŚląskiePL