Specjalista ds. Zakupów
Lokalizacja:
Śląskie, Chorzów
Firma:
ALUMERO metal components Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
Realizacja procesu zakupu surowców, materiałów bazowych oraz usług
Negocjacje zakupowe
Redukcja kosztów zakupu
Logistyka dostaw i optymalizacja zapasów
Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw, zbieranie ofert i analizy rynku
Współpraca z dostawcami i reakcja na bieżące problemy
Ocena i rozwój dostawców
Udział w realizacji projektów zakupowych na poziomie lokalnym i grupowym
Analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności produktów i optymalizacji zapasów
Współpraca z działem obsługi klienta, magazynem oraz wydziałem produkcyjnym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
Mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów
Doświadczenie we współpracy z dostawcami i usługodawcami
Doświadczenie w negocjacjach zakupowych
Doświadczenie w zakresie zakupu materiałów i usług strategicznych dla procesów produkcyjnych
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego
Umiejętność samodzielnej pracy
Mile widziana znajomość systemu ERP
Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
Poszukujemy systematycznej, odpowiedzialnej, komunikatywnej i zaangażowanej osoby.

Oferta:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z udziałem kapitału zagranicznego
Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
Stabilne zatrudnienie
Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-zakupow-chorzow,oferta,5681089

Kluczborska 29
41-508 Chorzów
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6272490398
REGON:
278157097